Проблемні питання діяльності старост. Шляхи вирішення

Під час робочої наради представників Всеукраїнського об’єднання старост Андрієм Купрашем та виконавчим директором Станіславом Августом разом із заступником Міністра розвитку громад та територій В’ячеславом Негодою було прийнято рішення про підготовку рекомендаційного документу для уникнення помилок при оформленні положень про старост. 

«Ми готові підготувати такий рекомендаційний документ, щоб допомогти громадам усунути помилки, які вони допускають у положеннях про старост і про які нам повідомляє асоціація старост. А це буде мати і юридичну відповідальність, оскільки йдеться про посадових осіб органів місцевого самоврядування. Пропоную залучити до підготовки рекомендацій представників Всеукраїнського об’єднання старост та інших асоціацій органів місцевого самоврядування, а також експертів. Результатом спільної роботи має стати єдиний, зрозумілий для всіх рекомендаційний документ щодо положення про старосту», – сказав В’ячеслав Негода.

Під час наради обговорювали й інші актуальні питання, такі як: співпраця з поліцейськими офіцерами громад у тому числі врегулювання питань військового обліку, організація архівної справи, надання нотаріальних послуг та ін.

Залишити коментар